Program

  • stag_lyze
  • stag_bezky
  • stag_cyklistika
  • stag_vylety
  • stag_sdetmi
  • stag_relax
  • stag_poceste


– Pohádková stezka                                          http://www.pohadkova-stezka.cz/cze

Od září Vás můžeme přivítat na vycházkové trase Malou Úpou s 10 zastaveními se stálou expozicí Krkonošských pohádek od slavné spisovatelky Marie Kubátové. Dřevěné panely s pohádkou doplňuje dětská prolézačka, kde můžete strávit čas hrátek i odpočinku. Každé zastavení skrývá plastický ornament, který obkreslíte tužkou do knížečky. Knížečky s mapkou i popisem tras získáte za malý poplatek v infocentru na Pomezních Boudách. Cílem Vašeho putování je získání ornamentů všech pohádek, za které obdržíte odměnu – maloúpský groš, rovněž v infocentru na Pomezních boudách.
- Krakonošovo                                           http://www.krakonosovokralovstvi.cz/cz/

U penzionu Krakonoš všichni malí i velcí návštěvníci obdivují nádherný čertův mlýnek i sochu Krakonoše v nadživotní velikosti. V letních měsících se zde můžete i občerstvit. Nachází se nedaleko Spáleného Mlýna v Dolní Malé Úpě – turistická značka žlutá.

- Babiččino údolí

Navštivte místa, kde se odehrávala známá Babička: zámek, mlýn, Staré Bělidlo. Kromě toho je v překrásném údolí naučná stezka.

- Monkey park Pec pod Sněžkou                                                  www.relaxpark.cz

Vyzkoušet můžete mimo jiné Lanové centrum – „Monkey park“, které je cca 400 metrů dlouhé s 27 překážkami. Přestože jste v některých místech i 6 metrů nad zemí, je lezení naprosto bezpečné, zvládnou i děti.

- Karpacz                                                                                 http://www.karpacz.pl/cs

Na polské straně Sněžky se nachází Karpacz, dvojče Pece pod Sněžkou.

- Relax park Mladé Buky                                     http://www.areal-mladebuky.cz

Přijďte se odreagovat a zabavit se s dětmi na bobovkubungee trampolínu nebo dětské hřiště! Během dne se můžete občerstvit v naší Rotundě Nebíčko!